Ublik Green & Wind- raj na Mazurach! Relacja z pobytu!

Ublik Green & Wind  to kompleks trzech drewnianych domów położonych najpiękniej jak tylko się da. Na wzniesieniu, na łące, nad jeziorem o tej samej nazwie,  z dala od świata i sąsiadów. Oczywiście na moich kochanych Mazurach. Lokalizacja jest po prostu idealna. Gdzie nie spojrzeć tam tylko zieleń i przyroda a prywatna linia brzegowa i pomost to już spełnienie marzeń.

Domy są trzy i stoją w dosyć dużej odległości od siebie, każdy ma tu sporo przestrzeni. Na zewnątrz  są identyczne, w środku  bardzo podobne lecz różnią się detalami. Jest tu dużo drewna i stylu skandynawskiego, który świetnie wkomponowuje się w otoczenie. Minimalistycznie i z klasą. Idealne miejsce na wyjazd dla 4 osób- ze znajomymi , z dziećmi lub tak jak my tylko we dwoje!  Jest sielsko, anielsko i romantycznie.

Każdy z domów ma na dole salon z  mini aneksem kuchennym. Jest płyta indukcyjna, można spokojnie coś ugotować. Do dyspozycji gości jest też grill a w odległości około 8 km świetna restauracja Stara Kuźnia, w której zjadłam smażonego okonia jak z  mojego dzieciństwa (niedługo post na blogu  o tym fantastycznym miejscu).   W  salonie nie znajdziecie telewizora za to  wspaniały widok z przeszklonego okna. Na parterze  znajduje się również jedna z dwóch sypialni (druga na piętrze)  i toaleta.

Jest przepięknie! Przed domem czeka na nas taras, z którego podziwiamy zachody słońca.

Olbrzymim atutem   domków  jest  bliskość jeziora, prywatny pomost i sprzęt do pływania (do dyspozycji gości jest łódka i kajaki). W zasadzie nic więcej do szczęścia nie potrzeba.

Ublik Green & Wind to idealne miejsce by tak naprawdę odpocząć od zgiełku miasta, zachwyceni będą Ci co lubią być blisko natury, przez brak ogrodzenia można się tu poczuć jak na dzikiej łące a przez cały wyjazd można nawet nie zobaczyć żadnego samochodu czy człowieka.   To jedno z najpiękniej położonych miejsc jakie widziałam. Zachwyca również designem, wnętrza są proste lecz piękne. Właściciele chcieli jak najmniej  ingerować w otoczenie i  i jak najbardziej wkomponować domy w okolicę co jak widać na zdjęciach świetnie się udało. Sama okolica jest pełna widoków jak z bajki, na gości czekają rowery, z których warto skorzystać bo znajdziecie tu masę pięknych tras.  To takie miejsce, do którego chce się wracać!

Więcej informacji: https://ublikgreen.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + cztery =