Sidorówka nad Wigrami!

dnia

Sidorówka na Wigrami jak sama nazwa wskazuje położona jest nad tym pięknym jeziorem. Na końcu świata w niezwykle cichej i spokojnej okolicy. Mimo, kilku działek po sąsiedzku zdecydowanie można powiedzieć, że jest z dala od cywilizacji. My kochamy takie klimaty. Choć nie ma bezpośredniego dostępu do jeziora, położona jest na wzniesieniu z przepięknym widokiem na wodę, a nad wodę można dojść spacerkiem kilkoma trasami.

My jednak mamy mało czasu a do spacerowania pogoda nie dopisuje i postanawiamy nasz krótki weekend spędzić całkowicie się relaksując. A jest tu kilka fajnych opcji! Ale o tym zaraz!

Dom jest bardzo klimatyczny, wszystko znajduje się w jednym, sporym pomieszczeniu na parterze. Jest znakomicie wyposażona kuchnia (naprawdę, tyle sprzętów i kuchennych gadżetów jeszcze nigdzie nie widziałam), jest duże łóżko z którego roztacza się piękny widok na jezioro, kanapa do wygrzewania się przy kominku i stolik z widokami idealny na leniwe śniadania (dostaliśmy pyszne drożdżówki i jajeczka na powitanie). Klimat jest taki sielski i romantyczny, bardzo przyjemny! Domek jest maksymalnie dla 4 osób, ale ja uważam, że jest po prostu stworzony na romantyczne wyjazdy we dwoje! I wielkościowo i ma taki klimat stworzony na randki!

Największym atutem domku oprócz widoku są dodatkowe atrakcje w postaci zewnętrznego, podgrzewanego jacuzzi na tarasie i sauny w beczce! Jest tez druga beczka wypoczynkowa! My korzystaliśmy z tych udogodnień przez cały wyjazd i czuliśmy się tak zrelaksowani jak wracaliśmy jakbyśmy byli w najlepszym spa! Sauna ma kapitalny widok! A gorące jacuzzi jest po prostu sztosem na zimne dni i wieczory! Coś wspaniałego!

W planach mamy powrót na wiosnę, okolica jest przepiękna i pełna atrakcji takich blisko natury, które lubimy najbardziej! Bardzo polecamy to miejsce jeśli lubicie cieszę, spokój i naturę!

Więcej informacji: TU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + czternaście =