Pałac Cieleśnica- relacja z wyjazdu!

Pałac Cieleśnica położony jest nieopodal Janowa Podlaskiego zaledwie o 2,5 godziny drogi z Warszawy! Jest to przepiękny, dziewiętnastowieczny obiekt, który został gruntownie wyremontowany! Jest tu w sumie dziesięć pokoi i apartamentów co gwarantuje niezwykle kameralną atmosferę. Oprócz pałacu znajdziecie tu duży, zielony teren z licznymi atrakcjami dla gości! Jest staw, pomost, łódka, liczne leżaki a nawet piękny sad. Miejsca jest na tyle dużo, że naprawdę nikt nikomu nie przeszkadza.

My kilka dni naszego urlopu spędzamy w Apartamencie De Lux i jest to naprawdę super komfortowy apartament, zdecydowanie warty swojej ceny. Składa się z oddzielnej sypialni, dużego salonu z kanapą, fotelami, biurkiem, telewizorem oraz łazienki z piękną wolnostojącą wanną i prysznicem do wyboru.

Wnętrza pałacu są naprawdę piękne. Znajduje się tu klimatyczna biblioteczka, sala z bilardem i projektorem i część restauracyjna.

Na miejscu serwowane są śniadania, codziennie do wyboru są też dania na obiad czy kolację. Menu się zmienia praktycznie każdego dnia. Posiłki jemy na pięknym tarasie z widokiem na zieleń, w ciszy i spokoju przy śpiewie ptaków. Jedzenie jest smaczne, natomiast ceny dosyć wysokie.

Teren zielony wokół Pałacu jest naprawdę fantastyczny! Można tu się tak w pełni zrelaksować!

Na gości czeka też sauna, można umówić się na masaż. Do dyspozycji gości są rowery idealne na wycieczkę po pięknej okolicy.

Miejsce jest naprawdę cudowne! Jest pięknie, zadbano tu o każdy szczegół, atmosfera jest bardzo sympatyczna a na gości czeka wiele udogodnień. Są znakomite warunki do relaksu no i można przyjeżdżać ze zwierzakami. Wróciliśmy naprawdę bardzo zadowoleni i polecam Wam to miejsce. Miejsce jest stworzone na romantyczne wyjazdy we dwoje!

Więcej informacji: https://www.cielesnica.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 11 =