Noon Bistro- Miasteczko Wilanów

Noon Bistro to nowe miejsc w Miasteczku Wilanów. Wyróżnia się pięknym designem, dużo to mojego ulubionego lastryko i innym elementów wpisujących się w najlepsze trendy wnętrzarskie. W środku znajdziecie dwa wyróżniające się elementy. Pierwszy z nich to cała półka z winem, która zwraca swoją uwagę od razu na wejściu. Noon winem stoi i znajdziecie tu jego świetny, duży i zróżnicowany również cenowo wybór. Możecie kupić buteleczkę do domu lub oczywiście wypić na miejscu.

Drugi element to lada pełna smakołyków bo Noon to również delikatesy! Możecie tu sobie wpaść na zakupy i przynieść do domu najlepszej jakość sery, szynki, oliwki, kiełbasy, pasty i zrobić swoją własną deskę w domu.

Można oczywiście też zostać na miejscu w tych pięknych wnętrzach i rozkoszować się nie tylko deskami, ale i całym menu. Tą opcję polecam najbardziej!

W menu oprócz desek znajdziecie pasty, kanapki, sałatki i desery!

Ja polecam croque madame ( 26 zł) z serem, szynką, beszamelem i jakiem sadzonym (oczywiście na ciepło). Obłędna!

Świetnie wypada też gnocchi z truflowym farszem, szałwią, palonym masłem i parmezanem (29 zł).

Sałatka z burakiem, rukolą, konfiturą z czerwonej cebuli i ciepłym kozim serem (27 zł) to niezły konkret, następnym razem na pewno spróbuję też tej z burratą.

Karta jest dosyć krótka a dania stosunkowe proste, ale w tym tkwi ich siła oraz w tym, że użyte produkty są turbo jakości co czuć w każdym kęsie. Karta też świetnie pasuje do wina, którego jest tu pod dostatkiem. Noon w planach ma sporo eventów związanych z winem, warto śledzić ich social media! Miejsce sprawdzi się idealnie na randkę lub wyjście z przyjaciółkami.

Jest naprawdę super, wpadajcie!

Więcej informacji: facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + dziewięć =