Kulinarne Pożegnanie Lata z Atrium Promenada! Zlot Food Trucków 2-4.09!

Pożegnaj lato ze smakiem! Na zakończenie wakacji Atrium Promenada zaprasza klientów oraz sąsiadujących z centrum handlowym mieszkańców w kulinarną podróż. Miłośników jedzenia na świeżym powietrzu w  dniach 2-4 września czeka uczta przygotowana przez kucharzy z mobilnych lokali gastronomicznych o  zróżnicowanym menu. Coś dla siebie znajdą zarówno amatorzy specjałów z różnych zakątków świata, jak i zwolennicy kuchni tradycyjnej.

Food Trucki znajdziecie na placu zewnętrznym przed wejściem obok Cinema City od strony ul.Perkuna w godzinach 10-21!

Czekają tu na Was kuchnie z całego świata od burgerów, po kuchnię meksykańską, węgierskie langosze, japoński udon po frytki i hot dogi! Wybór jest duży i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Do tego bardzo przyjemna strefa, w której można usiąść i spokojnie zjeść! To świetny pomysł na spędzenie czasu jeśli mieszkacie w okolicy lub po zakupach!

Podczas ulicznej uczty swoje przysmaki zaoferują wystawcy o bardzo zróżnicowanym menu: Japan Udon (dania japońskie), Lángos Food Truck (specjały kuchni węgierskiej), Sowia Zwija (zawijane smaki świata w przepyszne tortille), Złote Paluchy Churros (słodkie wypieki rodem z Hiszpanii), Parapierogarnia (chińskie pierożki), Hot Dog Premium (wyśmienite hot dogi z różnymi dodatkami), Burger Chef Food Truck (autorskie burgery), Frytruck (oryginalne frytki belgijskie). Wśród street food’owych klasyków i ciekawych połączeń smakowych nie zabraknie potraw dla wegetarian. Dodatkową atrakcją dla odwiedzających strefę kulinarną będą wieczorne koncerty oraz DJ.

Więcej informacji: TU

Atrium Promenada z powierzchnią blisko 90 tys. mkw. jest jednym z największych centrów handlowych w Polsce oraz modową wizytówką prawobrzeżnej części stolicy. Budynek centrum, położony w samym sercu warszawskiej Pragi- Południe, swoim wyglądem nawiązuje do koncepcji Grand Magasin, znanej z najlepszych galerii handlowych Londynu czy Paryża.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − 5 =