Hytte Warmia- relacja z pobytu!

Okolice Olsztyna to jedne z moich ulubionych. Mam do nich duży sentyment bo od dziecka spędzałam tu wakacje. Domki Hytte Warmia położone są pół godziny drogi od Olsztyna, w Bogdanach.

Hytte Warmia To dokładnie dwa domki na sporej działce z widokiem na jezioro (ale bez dostępu do wody). Położone w taki fajny sposób, że nikt sobie tu nie zagląda przez okna, sąsiadów z domku obok nawet nie widać z tarasu do tego stopnia, że dopiero ostatniego dnia zauważyliśmy, że w weekend nie byliśmy sami. Bardzo komfortowo.

Oba domki mają ten sam układ, ale inny wystrój. Są dosyć małe, stworzone na romantyczne wyjazdy we dwoje! Przestrzeń dla dwóch osób jest idealna. Jest przytulne i klimatyczne. Jest tu sypialnia, łazienka oraz salon z wielką kanapą z olbrzymim oknem. Widok jest naprawdę zacny! Kanapa jest idealna do wylegiwania się z kawką lub lampką wina, czytania wieczorem książki i szeroko pojętego relaksu. Kuchnia jest dobrze wyposażona, ale jeśli nie chce nam się gotować to można zamówić bardzo dobrą lokalną pizzę z czego skorzystaliśmy i polecamy. Jest też stół a cały salon ma sporą i wygodną przestrzeń. Do tego fajny design, zadbano o każdy detal.

Niewątpliwym atutem domków są ich super tarasy! Na wiosnę i w lato dopiero musi być klimat, ale i my nie narzekaliśmy bo każdy domek ma swoją saunę beczkę opalaną drewnem i można sobie z niej korzystać ile się chce! Jest też klimatyczny koszyk plażowy i ogrzewacz! Dzień saunowania to wspaniała opcja na chłodne dni, i najlepszy relaks.

Jeśli szukacie miejsca idealnego na wyjazd we dwoje to tu będziecie zachwyceni. Okolica jest wspaniała na wycieczki piesze, rowerowe czy spływy kajakowe. Do tego bliskie sąsiedztwo jeziora i lasów. Jest cicho, spokojnie i bardzo slow. Polecamy!

Więcej informacji: TU 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × pięć =