HouseforRest-relacja z pobytu!

Pierwszy atutem domku, do którego jedziemy jest niewątpliwie bliska odległość od Warszawy! 40 minut drogi i jesteśmy na miejscu. Kiedy jedzie się tylko na weekend to jest niesamowita wygoda i oszczędność czasu. Ma się zdecydowanie więcej czasu na odpoczynek. Szczególnie, że mimo bliskiej odległości od stolicy lądujemy w środku lasu, w cichej i spokojnej okolicy gdzie w ogóle nie czuć, że Warszawa jest w odległości tylko 40 minut drogi.

Jak sama nazwa wskazuje domek jest w lesie. Działka jest z dala od sąsiednich i jedyny widok jaki macie to drzewa! I jest to naprawdę piękny, uspokajający widok. Jest cicho i spokojnie i nikt Wam tu nie będzie przeszkadzał. Teren jest naprawdę duży i stworzony do odpoczywania, znajduje się w Dolinie Liwca. Jeśli jesteście aktywni to sporo tu tras pieszych i rowerowych, w okolicy są też spływy kajakowe. Na gości czekają 2 rowery. Na miejscu hamaki i miejsce na ognisko oraz kociołek do gotowania!

Sam dom pięknie komponuje się z otoczeniem! Składa się z parteru: w nim sypialnia z łóżkiem małżeńskim, salon połączony z kuchnią. Jest też antresola (z dosyć stromym wejściem po drabince) i tam jeszcze są 4 łóżka. Tak naprawdę zmieści się tu aż 8 osób jakby się upchać, ale dom nie jest duży więc na moje oko najlepiej sprawdzi się na romantyczny wyjazd we dwoje lub w 4 osoby. W więcej będzie Wam ciasno, ale oczywiście wcale nie musi akurat Wam to przeszkadzać 🙂

Kuchnia jest bardzo dobrze wyposażona, jest piekarnik, płyta i sprzęt do gotowania! Jest stolik i cztery krzesła oraz wygodna kanapa. Nie ma telewizora jest za to sporo książek do czytania. Dom jest urządzony minimalistycznie, ale ze smakiem, dobrym designem i dodatkami, które fajnie spinają całość i cieszą oko. Jest tu też świetny klimat, który pozwala tak naprawdę w 100% się zrelaksować nawet nie robiąc całkiem nic! Z informacji organizacyjnych można przyjeżdżać ze zwierzakami!

Podsumowując domek jest naprawdę super! Idealnie sprawdzi się dla tych, którzy lubią minimalizm, przyrodę, ciszę i spokój. Dla tych, którzy chcą odetchnąć od zgiełku miasta. Sprawdzi się super na romantyczny wyjazd we dwoje czy weekend z przyjaciółmi! Klimat miejsca jest fantastyczny i my na pewno jeszcze chętnie wrócimy!

Więcej informacji: https://house4rest.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − trzynaście =