Goodie Foodie-mój catering dietetyczny!

Od jakiś 2 miesięcy korzystam z cateringu dietetycznego Goodie Foodie. Nie codziennie a raczej raz lub dwa razy w tygodniu. Zamawiam go wtedy kiedy nie mam czasu na gotowanie lub kiedy chce zrobić sobie dzień takiego lekkiego jedzenia a to naprawdę mi się przydaje.

Muszę przyznać, że Goodie Foodie od początku zaskoczył mnie bardzo pozytywnie i w zasadzie prawie od razu został moim ulubionym cateringiem dietetycznym (a testowałam naprawdę wiele różnych opcji). Przede wszystkim jest totalnie smaczny! Każdy posiłek sprawia dużą radość, dania są nieszablonowe, ciekawe i oryginalne. W dodatku wyglądają przepięknie. Jedząc z Goodie Foodie nigdy nie poczułam się jak na diecie, zawsze miałam mega przyjemność z jedzenia i na każdy dzień czekałam jako na coś super! To jest naprawdę fantastyczne jedzenie!

Dużo mówi się o tym, że cateringi produkują dużo, niepotrzebnego plastiku, ale jak widać nie wszystkie! Goodie Foodie korzysta z biodegradowalnych pudełek z celulozy, które możecie za niewielką dopłatą zamówić i nie martwić się, że przykładacie się do produkcji plastiku.

To co wyróżnia ten catering to przede wszystkim wspaniała jakość produktów. Jajka tylko z wolnego wybiegu, jak łosoś to jurajski, chleb domowy i gryczany, sery korycińskie. Jak desery to tylko naprawdę zdrowe. W daniach nie ma białego cukru, pszenicy, przetworzonych produktów, nabiał w organicznej ilość poddany fermentacji. Jest sezonowo!

Goodie Foodie łączy stare wschodnie tradycje z nowoczesną wiedzą o odżywianiu, dlatego bierze pod uwagę także energetyczne właściwości jedzenia. Dużą inspiracją jest tu tradycyjna medycyna chińską a współpraca z Katarzyną Jaszczyk-Górską, dyplomowaną dietetyczką wg TCM na pewno ten temat będzie tylko pogłębiać!

To wyboru macie oczywiście różne rodzaje diet. Oprócz odchudzających znajdziecie również diety wege, dla mam, z niskim ig czy dla osób cierpiących na Hashimoto. Każdy na pewno znajdzie coś super dla siebie!

Ja Wam polecam bo jedzenie z Goodie Foodie to prawdziwa przyjemność, świetne produkty i brak nudy!

Więcej informacji: https://goodiefoodie.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + 4 =