Dineout w czasie locdownu- karty podarunkowe i zestawy promocyjne!

Jak część z Was na pewno wie, od jakiegoś czasu jestem  ambasadorem aplikacji Dineout, która w normalnych czasach służy do szybkiego i sprawnego rezerwowania stolików w restauracjach. W normalnych czasach kiedy restauracje były otwarte. Podczas locdownu nie spoczywa jednak na lurach i ma dwie nowe super opcje, które chciałabym Wam przedstawić!

 

Karty podarunkowe z rabatem!

Jak jeszcze można wspierać teraz restauracje oprócz oczywiście zamawiania jedzenia na wynos? Można przez Dineout kupić kartę podarunkową do wykorzystania po otwarciu i to z rabatem lub na zestawy na wynos, o których piszę niżej! Dineout daje Wam 20% rabatu, kupując kartę o wartości 100 zł płacicie za nią tylko 80 zł! Jest w wersji elektronicznej lub na życzenie w wersji vouchera w kopercie! To jest super pomysł na prezent świąteczny! Nie dość, że wspieracie gastro to voucher do restauracji sprawdzi się idealnie pod choinę dla foodie!

Jeśli w ten oryginalny sposób chcielibyście nagrodzić swoich pracowników to karty podarunkowe będą świetnym pomysłem.

Zamów i odbierz

Ta całkiem nowa opcja również ma na celu wsparcie restauracji, które przygotowały specjalne promocyjne zestawy. Zamawiacie je przez aplikacje z odbiorem osobistym i cieszycie się pysznym jedzeniem w fajnej cenie! Zobaczcie jak pięknie i smacznie prezentował się zestaw z greckiej restauracji Meze!

Trzeba dodać, że Dineout skupia naprawdę fajne, warszawskie restauracje, które często pokazuję Wam na swoim Instagramie! Znajdziecie na pewno swoje ulubione!

Pamiętajcie, że wspieranie gastro jest teraz bardzo ważne! Jeśli macie takie możliwości to naprawdę warto zamówic taką kartę czy zestaw na wynos żebyśmy mieli gdzie wracać jak tylko wszystko otworzą!

Więcej informacji: https://dineout.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście + 6 =