Czerwony Domek- relacja z pobytu!

Czerwony Domek położony jest zaledwie 60 km od Warszawy w Kuflewie. Dla mieszkańców Warszawy odległość ta jest wymarzona a miejsce idealne na weekendowy (lub oczywiście dłuższy wypoczynek). W dosyć krótkim czasie można zupełnie zmienić otoczenie!

Posiadłość w Kuflewie to około 5 ha wspaniałego, zielonego terenu, którego historia sięga 1864 roku. A Czerwony Domek to niegdyś dom gorzelnego. Cegła prezentuje się przepięknie a domek od razu rzuca się w oczy! Obok znajduje się staw i ruiny dawnej stajni. Dużo zieleni, duża odległość od drogi, brak sąsiadów gwarantują wyjątkową ciszę i spokój.

Czerwony Domek to jest to co lubię najbardziej! Połączenie starego z całkiem nowym! Bo zachowane tu są z zewnątrz i w środku elementy sprzed lat połączone z nowym, fajnym designem i dla mnie takie połączenie jest zawsze idealne! Jest dusza i historia, ale jest też nowoczesność.

W domu na dole znajduje się obszerny salon z kuchnią. Kuchnia jest bardzo dobrze wyposażona, możecie gotować co macie ochotę. Znajduje się tu też duży, piękny, drewniany stół. Jest też obszerna kanapa, kominek, fotele i fortepian. Nie ma TV jest dużo książek i planszówek. Jest bardzo przytulnie a wieczór z winkiem przy kominku był wyjątkowo udany! Na dole jest też jedna z dwóch łazienek.

Na górze znajdują się dwie sypialnie i druga łazienka. Jedna jest bardzo przestronna z małżeńskim łóżkiem, druga trochę mniejsza z dwoma oddzielnymi łóżkami. Domek idealnie nadaje się na wyjazd dla 4 osób, ale jeszcze 5 może spać na kanapie! W zasadzie sprawdzi się idealnie i na romantyczny wyjazd we dwoje, i na wyjazd z dziećmi, na wyjazd z paczką znajomych! Jest niezwykle uniwersalny.

Czerwony Domek to też cudowni właściciele, z którymi spędziłyśmy przemiły wieczór. Tu naprawdę można się zrelaksować i na każdym kroku czuć takie pozytywne wibracje. Wystarczy weekend żeby wrócić do Warszawy z naładowanymi bateriami bo tu jakoś wszystko zwalnia! Jestem pewna, że i ja wrócę tu jeszcze nie raz! Dużym plusem też jest to, że można przyjeżdżać ze zwierzakami!

Polecam Wam bardzo to miejsce, jest wyjątkowe!

Więcej informacji: https://www.dwor-kuflew.com/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem − trzy =