Bambusowy Ogród- miejsce na ślub w stylu slow pod Warszawą

Jedna z moich koleżanek szuka miejsca na ślub i z tej okazji oglądałam z nią ostatnio Bambusowy Ogród, miejsce położone około 25 km od Warszawy w miejscowości o wdzięcznej nazwie Całowanie.

Jest to  dużej wielkości namiot, który pomieści nawet 170 osób oraz duży ogród czyli dwie strefy  chillout.  To co najważniejsze! Tutaj możecie zorganizować super ślub w plenerze, jest  przygotowane do tego specjalne miejsce w ogrodzie z  romantycznym klimatem, jak w filmach. A pamiętajcie, że od jakiegoś czasu urzędnika można ściągnąć dosłownie w każde miejsce.

Miejsce sprawdzi się świetnie, dla tych z Was, którzy marzą o ślubie na luzie, bez zadęcia. Przygotowane strefy relaksu dla gości bardzo temu sprzyjają. Można  wylegiwać się na hamakach, biegać po  trawie, pic drinki z baru zrobionego z samochodu.  Co ważne, tu kupuje się swój własny alkohol i nie musicie płacić korkowego, co w dzisiejszych czasach i dużych kosztach wszystkiego jest olbrzymim plusem! Oprócz miejsc do relaksu dla dużych gości na tych najmłodszych czeka naprawdę sporych rozmiarów plac zabaw. Jest to świetna opcja dla rodziców, bo dzieci mogą zająć się sobą a zjeżdżalnia w kształcie drzewa zrobi wrażenie na każdym małym człowieku!

Druga strefa chill out posiada oczko wodne i romantyczną huśtawkę idealną do pamiątkowych zdjęć. Stoliki z parasolkami, które na pewno przydadzą się w ciepły wieczór. Fajną opcją jest to, że jeśli chcecie i macie swój oryginalny pomysł to możecie udekorować miejsce tak jak chcecie, świetnie się do tego nadaje, wystarczy trochę dekoracji i możecie zmienić klimat na całkiem inny. Boho, glamur – co tylko chcecie!

Namiot pomieści około 170 osób, w cenie macie nakrycia, napis LOVE, oświetlenie. Ogólnie wszystko co jest w namiocie jest już do Waszej dyspozycji bez dopłat, ale wiadomo, możecie dekorować również po swojemu.

Dla pary młodej z tyłu przygotowany jest specjalny pokój, w którym mogą się przygotować do śluby, przebrać, odpocząć i schować w sejfie cenny rzeczy i prezenty.  Jest to ich oaza podczas przyjęcia.

Koszt to około 220 zł za talerzyk. Bambusowe Ogrody zadbają o jedzenie dla Waszych gości.  Miejsce świetnie sprawdzi się dla tych z Was, którzy marzą o weselu blisko Warszawy, ślubie plenerowym, luźnej atmosferze bez zadęcia i relaksie w ogrodzie. Właściciele obiektu są niezwykle sympatyczni i otwarci na Wasze pomysły, zmiany, dekoracje. Miejsce jest niezwykle plastyczne, możecie tu zrealizować dosłownie każdy pomysł!

Co ważne oprócz wesela możecie tu zorganizować chrzciny czy huczne urodziny!

Więcej informacji:

https://www.bambusowyogrod.com.pl/

facebook

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − dziewięć =