Atrium Promenada i Letnia Strefa Smaku- informacja prasowa!

Jakiś czas temu pierwszy raz od ponad roku wybrałam się do kina, wybrałam Cinema City w Atrium Promenada, jest to jedyne kino na Pradze Południe. Muszę przyznać, że po takiej przerwie było to wyjątkowe wydarzenie. W kinie aktualnie może być zajętych tylko 50% miejsc, więc warunki oglądania są dla mnie jeszcze bardziej komfortowe niż przed obostrzeniami! 🙂 Fotele i często dotykane miejsca są często dezynfekowane więc możecie czuć się bezpiecznie!

Atrium Promenada jest jednym z największych centrów handlowych w Polsce oraz modową wizytówką prawobrzeżnej części stolicy. Budynek centrum, położony w samym sercu warszawskiej Pragi Południe, swoim wyglądem nawiązuje do koncepcji Grand Magasin, znanej z najlepszych galerii handlowych Londynu czy Paryża.

Przed seansem skoczyliśmy też coś zjeść. W Promenadzie działa aktualnie Republika Smaku i jej letnia strefa. Przed wejściem (obok kina) znajdziecie zewnętrzny ogródek pełen stolików, huśtawek, plażowych domków i zieleni, w którym możecie jeść zamówione jedzenie. To świetna opcja by przed seansem lub w przerwie na zakupy złapać oddech i się zrelaksować! Pełną listę restauracji znajdziecie TU

Więcej informacji: https://warszawa.promenada.com/

 

Post powstał przy współpracy z Atrium Promenada 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − siedem =